Drumtidam

Baner
TU STE » Naslovnica » tecajevi » zagreb - zdravlje i relaksacija » Kundalini yoga petkom u Koprivi

Kundalini yoga petkom u Koprivi

kundalini_yoga
Probudite svoju kundalini-evolutivnu energiju, otvorite glavni energetski kanal sushumnu i podignite kundalini duž sushumne do najviše čakre sahasrare.

Povežite se sa božanskim, sa Univerzumom, uz kriye, pranayame, mudre, mantre i bande, a sve uz božanstveni zvuk gonga. Yogi Bhajan začetnik je poučavanja kundalini kriya yoge i povezao je sa zvukom gonga te proširio po svijetu. Moji učitelji, te posebne vrste yoge za najbrži put do podizanja svijesti, su Don Conreaux iz New Yorka i Sadhana Singh iz Rima.

Dobrodošli su svi , koji imaju iskustva sa yogom i oni koji su početnici, a žele nešto puno, puno dublje, a ne samo gimnastičke vježbe.

Početak u petak 28.10. 2011. U 17,30 do 19 sati, ponesite svoje yogamate i osmijeh na licu

MMC Kopriva, Ilica 196 (tramvajska stanica Slovenska)

Prijave na broj mobitela 091 9759304 Dragica, ili na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Donacija je 50kn, i dio ide za najam prostora , a ostatak za osnivanje humanitarne udruge Plavi anđeo, za pomoć djeci i siromašnima u Africi i u zemlji

komentiraj


zastitni kod


osvjezi