Dragi svi,
S velikim zadovoljstvom pozivamo vas na DJEMBELAYU - produkcijski koncert polaznika 3-mjesečnog DJEMBE tečaja.
Bit će to prilika da uživo čujete što su sve polaznici proljetnog ciklusa usvojili i naučili pod vodstvom dvoje učitelja – Ivana Raića i Krešimira Oreškog (koji ove godine obilježava 25 godina kontinuirane poduke i djembe tečajeva), ali i da se pobliže upoznate s bogatom glazbenom pozadinom i tradicijom afričkog kontinenta.
I ovo tromjesečje ostvarili smo uz suradnju s Glazbenim studiom Rezonanca.
Kao i svaki put, koncertnu prezentaciju polaznika obogatit ćemo i dodatnim sadržajem.
Uz probrani odabir afričke glazbe (u vidu DJ sessiona), kraći jam session održat će Cassia Tribe, veliki domaći zaljubljenici u afričku glazbenu tradiciju, a na kraju će svi prisutni (koji to žele) moći zajedno zasvirati u bubnjarskom krugu – Drum Circleu!
Zato slobodno ponesite neki svoj instrument i pridružite nam se bez obzira ako će vam to biti prvi put.
Program:
• DJ session by Krešimir Oreški
produkcija Djembe radionica:
• 1. stupanj (vodi Ivan Raić)
• 2. stupanj (vode Ivan Raić Krešimir Oreški)
• 3. stupanj (vodi Krešimir Oreški)
• Cassia Tribe jam session
• zajednički Drum circle prisutnih
PETAK 3.7.2026. OD 20 DO 23 ČEŠKI NARODI DOM, ŠUBIĆEVA
Ne sumnjamo da ćete se i ovaj put vrhunski zabaviti, rasplesati i puno novoga naučiti! Zato dođite, podržite vaše i naše marljive polaznike, i podružimo se svi zajedno u dobrom duhu i energiji!
Upad i preporučena donacija je 5 €, a tko želi može slobodno dati više!
Bit će otvoren i šank Češkog Doma pa se možete okrijepiti.
Veselimo vam se i vidimo se!
I neka Ritam bude s vama!
