PONUDA ADVENTSKIH VIJENACA - 2013

adventski-vjenci-ozana

Poštovani, sigurni smo da nas i ove godine očekujete, jer već desetak godina realiziramo projekt "Advent u OZANI" koji povezuje u kreativnom stvaralaštvu naše korisnike i sve učesnike radionice - prijatelje „OZANE".

Osim ove socijalne, projekt ima i humanitarnu vrijednost, budući da su dosad prikupljena sredstva korištena za pomoć obiteljima slabijeg socijalnog statusa, članova Udruge, za opremanje radionica, održavanje prostora i sl.

Ove bismo godine prikupljenim sredstvima kupili perilicu za suđe za naš vrtić, korito za keramičku radionicu i opremili mini kuhinju u Štrikeraj cafe-u.

Vjerujući u Vašu spremnost da podupirete djelatnosti kakve provodi naša Udruga, nudimo Vam ADVENTSKE VIJENCE, ARANŽMANE i VIJENCE ZA VRATA izrađene u našoj radionici, kako biste u pravo vrijeme imali prikladno ukrašen dom.

 

Adventski vijenci i aranžmani su izrađeni i ukrašeni prirodnim materijalima, koje su naši korisnici prikupljali tijekom jeseni.

Primjerke nastale prošlih godina, možete vidjeti na www.udruga-ozana.hr

Upozoravamo: Novonastali vijenci i aranžmani mogu biti slični prošlogodišnjim, ali ne identični jer je svaki od njih unikatan rad kreativnih stvaraoca.

Ukoliko podržavate ovaj naš projekt, molimo Vas da ispunite NARUDŽBU na dnu stranice, te nam je pošaljete po donositelju ove ponude, kontaktirate nas telefonom ili e-mail-om kako bismo mogli udovoljiti Vašim zahtjevima. (Najkasnije do 27.11.2013.)

Izrađivat ćemo vijence 29.11. i 30.11.2013.u novom prostoru u Vukovarskoj 235; tel: 01/8894233

Kad Vaš vijenac bude gotov, pozvat ćemo Vas telefonom da ga preuzmete. Platiti možete na blagajni pouzećem ili virmanom na račun „OZANE"-IBAN:HR1223600001101403726, Zagrebačka banka.

Unaprijed Vam zahvaljujemo i srdačno Vas pozdravljamo, te Vam šaljemo tople čestitke za nadolazeće blagdane!

Za male i velike OZANOVCE

NARUDŽBE: http://www.udruga-ozana.hr/?p=1602

Tajnica „OZANE":

Vjera Lukavečki

UDRUGA „OZANA"
Zagreb, Ulica grada Vukovara 239
IBAN:HR1223600001101403726
tel/fax: 01/ 6114 290
tel: 01/ 8894233; 6152 946
e-mail:Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
www.udruga-ozana.hrUpišite se ovdje na naš newsletter listu: